Nazwa:stolik Viger
Materiały:beton GRC, rama z profili stalowych
Cena:od 1150 zł

Stolik Viger

Zastosowanie betonu architektonicznego w przestrzeni wewnętrznej to już nie tylko posadzki, dekory strukturalne, czy też płytki ścienne. Jego wyjątkowa plastyczność, a tym samym olbrzymia możliwość projektowa uwidoczniła się w niebanalnych i różnorodnych meblach.

Funkcjonalny stolik kawowy VIGER z betonu architektonicznego i metalowej ramy wyróżnia się minimalistycznym podejściem i urzekającą prostotą wykonania. Bez wątpienia charakterem designu przypomina industrialny styl rodem z loftów Nowego Jorku.

Charakterystyczne dla betonowego stolika VIGER jest to, że idealnie wkomponuje się w przestrzeń salonu o tym samym, minimalistycznym charakterze, tworząc miejsce, przy którym aż chce się usiąść i z przyjemnością napić się aromatycznej kawy.

Prezentowany stolik (na zdjęciu) ma w standardzie określone wymiary: 70 cm (dł.), 55 cm (szer.) 33 cm (wys.) oraz blat z betonu GRC w kolorze szarym. Rama z profili stalowych (podstawa) malowana jest na kolor czarny. Jako producent dysponujemy możliwością realizacji innych wymiarów i kolorów zgodnie ze złożonym zamówieniem i wcześniejszych ustaleniach z klientem. Co ważne, oferujemy również impregnację blatu, która chroni przed ewentualną wilgocią i plamami.