Szafka nocna Skagen

Skagen to betonowa szafka, która łączy nowoczesny beton architektoniczny GRC oraz naturalne drewno. Dzięki tym dwóm kontrastowym elementom szafka będzie znacząco wyróżniać się w wnętrzu. Szafka betonowa Skagen zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w sypialni zapewniając dużo przestrzeni na przechowywanie różnych rzeczy, a w szczególności jako podręczny nocny stolik. 

Stolik Viger Marble

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki betonu w stoliku Viger Mable udało się uzyskać oryginalny efekt, który swoim wyglądem przypomina marmur. Ręcznie układany na etapie produkcji beton pozwala by każdy z blatów stolika Viger Marble był niepowtarzalny, mający oryginalny układ barw.

Stolik Viger White

Stolik z betonu architektonicznego wykonany na bazie białego cementu jest doskonałą alternatywą dla osób, które chciałyby w swoim wnętrzu wykorzystać beton architektoniczny, ale typowa szarość betonu jest dla nich zbyt surowa. Biel betonu wprowadza do wnętrzu minimalistyczną lekkość.

Stolik Viger

Efektowny stolik kawowy w doskonałej kompozycji z metalem jako podstawy. Świetny dodatek do salonu, zwłaszcza z kominkiem. Skwierczące skry z płonących polan, blask ognia i pyszna, aromatyczna kawa na stoliku w loftowym klimacie.

Stolik Restor

Idealny do restauracji lub kawiarni stolik z blatem z betonu zbrojonego włóknem szklanym. Niezwykle stabilna konstrukcja podstawy i masywny blat świetnie komponuje się z minimalistycznym wnętrzem.

Szafka Bohus

Prosta, wręcz minimalistyczna szafka przydaje wnętrzu lekkości i doskonałego efektu aranżacyjnego. Samotnie, przy ścianie, przyciąga wzrok surowością, ocieploną skromnym bukietem kwiatów i otwartą, jakby na chwilę odłożoną książką.

Stojak na gazety Paulus

Stojak na gazety urzekający prostotą i efektownym połączeniem betonu i okrągłych rurek z miedzi. Doskonały, kontrastowy efekt aranżacyjny, którego nie może zabraknąć w pokoju dziennym.

Stolik nocny Haver

Stolik nocny idealny dla sypialnianej przestrzeni. Znakomite połączenie podstawy z miedzianych rurek oraz podwójnego betonowego blatu, gdzie znajdzie swoje miejsce ulubiona książka i koniecznie rustykalny budzik tuż pod ręką.