Nazwapłytki Cortus
Materiałbeton
Cenaod 190 zł/m2 lub 8 zł/szt.

Płyty Cortus

Oferowane płyty z betonu architektonicznego CORTUS to oryginalne kształtem wyroby z manufaktury dedykowane do salonu lub innego pokoju w naszych wnętrzach, które umożliwiają uzyskanie niezwykłych efektów przestrzenno-wizualnych na ścianie.

Ścienne płyty betonowe w 3D stanowią efektowny aranż nie tylko dla nowoczesnych przestrzeni, ale także charakteryzujących się industrialnym stylem. Trójwymiarowy wzór nadaje wnętrzu niesamowitej, geometrycznej głębi i zachwyca grą światłocienia.

Proponowane płyty z betonu architektonicznego CORTUS są doskonałą alternatywą dla dotychczas, tradycyjnie stosowanych rozwiązań, przełamując codzienną niezmienność, proponując feerię nowych estetycznych doznań. Ponadczasowy i efektowny design pozwala skomponować unikalną i wyróżniającą się przestrzenną konstrukcję, dostosowaną do własnych preferencji i poczucia wyjątkowości układu.

Najwyższa jakość wykonania i niezwykłe walory estetyczne płyt z betonu 3D oraz szeroki wybór kolorów sprawią, że każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Decydując się na ich zakup, każdy klient może skorzystać z dogodnych warunków sprzedaży na metry kwadratowe (na 1 m² przypada 44 płytki o wymiarach 15 cm x 15 cm) lub w dowolnej liczbie sztuk. Przy czym cena płyt z betonu architektonicznego CORTUS zależna jest od wybranej opcji oraz doboru koloru innego niż podstawowy: szary, biały i czarny. Przy zakupie poniżej 0,5 m² płytki sprzedawane są wyłącznie na sztuki.