Donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego to podstawa każdego nowoczesnego ogrodu, ale równie dobrze sprawdzą się we wnętrzu. Nowoczesna forma i prosty kształt uatrakcyjni każdą przestrzeń, zarówno publiczną jak i przydomowy ogród czy taras .  Wykonane z betonu GRC gwarantują trwałość przez wiele lat. Dodatkowa impregnacja daje skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi.

Wszystkie oferowane przez nas donice są od początku do końca wykonywane ręcznie. Począwszy od przygotowania odpowiedniej formy odlewowej, aż po końcowy proces wykończenia i impregnacji.

Betonowe donice charakteryzują się typowymi dla wyrobów betonowych elementami jak pory czy przebarwienia. Daje to w końcowym produkcie niezwykłą oryginalność i różnorodność w porównaniu do wszelkich donic wytwarzanych w masowej produkcji.

 

Donice betonowe na wymiar lub zamówienie

Ręczny proces produkcji naszych betonowych donic pozwala poza standardowymi wymiarami tworzyć również donice na zamówienie według indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki temu możemy stworzyć betonowe donice, które z łatwością uda się dostosować do każdej przestrzeni.

Na poniższych grafikach donice oferowane w podstawowych wymiarach.

Donice betonowe - wymiary standardowe

Donice betonowe - kolorystyka

Tworzone przez nas donice oferujemy w czterech podstawowych barwach – białym, szarym, antracytowym oraz rdzawym. Na specjalne życzenie możemy wykonać również donice o innych wybarwieniach.

Donice betonowe - ceny