Nazwa:wieszak Nordus
Materiały:beton GRC, miedź
Cena:od 150 zł

Wieszak Nordus

Efektywnym rozwiązaniem dla uporządkowania przestrzeni przedpokoju i nie tylko jest odpowiednia aranżacja miejsca na ubrania. W niedużym holu doskonale sprawdzi się umocowany do ściany wieszak betonowy.

NORDUS łączący beton z miedzią to produkt, który idealnie nadaje się do minimalistycznych przestrzeni. Prostota i surowość wieszaka uatrakcyjni każdą ścianę i przyda szyku wnętrzu.

Ten betonowy wieszak na ubrania nie tylko spełnia oczekiwania w zakresie funkcjonalności, ale również tworzy niezwykły i intrygujący efekt industrialnej kompozycji. Nietuzinkowe połączenie surowego betonu i miedzianych kołków nada wnętrzu delikatnego modernistycznego charakteru.

Produkt wykonany jest z betonu typu GRC. Jego miedziane elementy, zgodnie z potrzebą zamawiającego, pokrywamy bezbarwnym lakierem, dzięki czemu utrwalony zostanie ich połysk. W standardowej wersji nie wykonujemy tej czynności, ponieważ wraz z upływem czasu pojawia się na nich naturalna patyna, która dla wielu klientów stanowi efektowną wizualizację.

Oferowany wieszak betonowy NORDUS ma 30 cm (dł.), 9 cm (szer.), 2 cm (gr.). W części przylegającej do ściany znajdują się dwa wgłębienia, dzięki którym z łatwością można go zamontować w dowolnym miejscu. Do wieszaka nie załączamy żadnych umocowań, ponieważ różnorodność podłoży wymaga stosowania różnych rodzajów elementów mocujących.

Intrygujący design, wyjątkowa jakość, idealne wymiary, wygoda użytkowania i atrakcyjna cena wieszaka betonowego Nordus to propozycja dla osób ceniących sobie unikalne wyroby.