Nazwaszafka Bohus
Materiały:beton GRC
Cena:od 1600 zł

Szafka Bohus

Możliwości betonu architektonicznego w zakresie aranżacyjnym są niewątpliwie nadzwyczajne. Nie sposób zauważyć, że umiejętnie wykorzystany znajdzie swoje miejsce w każdej przestrzeni domu, czy też mieszkania, nadając wnętrzu niebanalnego charakteru. Betonowe meble, choć z pozoru wyglądają na masywne to jednak dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania, wcale nie muszą być ciężkie.

Meble z betonu doskonale sprawdzają się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach, a także minimalistycznych, zarówno ciepłych, jak i zimnych, świetnie współgrając z różnorodnymi materiałami. Nie dziwi więc coraz większe zainteresowanie osób, które chcą mieć w swoim salonie designerskie wyposażenie.

Obok regałów, stolików i siedzisk na szczególną uwagę zasługują betonowe szafki, takie jak np. BOHUS, wyjątkowy mebel, który przyda przestrzeni salonu surowego designu. W bliskim towarzystwie dywanu i poduch, skromnego bukietu kwiatów na półce i kilku książek wizerunek betonowej szafki skutecznie się ociepli.

BOHUS w salonie to również idealna propozycja na podstawę dla sprzętu audiowizualnego – kilka białych dzierganych serwetek i aranż gotowy. Betonowy mebel w odcieniu szarości w zestawieniu z bielą to doskonała kompozycja, która nigdy się nie znudzi. Znakomicie prezentuje się również na jasnej podłodze z drewna. Miłośnikom bardziej wyrazistych zestawień polecamy eksperymentowanie z innymi materiałami i kolorami.

Marka KONKRETNO oferuje szafkę BOHUS w standardowych wymiarach 120 cm (dł.), 35 cm (gł.), 30 cm (wys.) – całkowita waga 65 kg.