Nazwa:Haver
Materiały:beton GRC, miedź
Cena:od 980 zł

Stolik nocny Haver

Zazwyczaj sypialnia kojarzy nam się z nocnym odpoczynkiem, a jej wnętrze ma temu bezsprzecznie sprzyjać. Zastosowanie betonu architektonicznego dla wielu jej użytkowników może być pomysłem zbyt śmiałym, a jego obecność może wydawać się mało przytulnym, a przede wszystkim zimnym. Czy ten stereotyp ma swoje uzasadnienie? Oczywiście jest to rzecz gustu i jeśli nie chcemy betonowych podłóg i ścian, zawsze możemy spróbować aranżacji sypialnianej przestrzeni, wykorzystując np. nocny stolik z betonu HAVER.

Efektowny stolik nocny HAVER to jeden z kilku naszych produktów, który w oryginalny sposób łączy niezwykle wdzięczny metal, jakim z pewnością jest miedź, z betonem. Wyjątkowy produkt, który zachwyca nie tylko doskonałą kompozycją, ale również funkcjonalnością.

Minimalistyczna sypialnia to miejsce, w którym betonowy stolik nocny HAVER idealnie się sprawdzi. Górna jego część wykonana jest z betonu GRC, a podstawa z miedzianych rurek. Na życzenie zamawiającego, beton może zostać zaimpregnowany, dzięki czemu uzyska ochronę przed wilgocią i plamami. Z kolei miedziane rurki mogą być zabezpieczone bezbarwnym lakierem, który utrwali oryginalny połysk miedzi lub pozostać w stanie surowym, co pozwoli na naturalne pokrycie się patyną.